Cięcie laserem

Cięcie laserem jest najbardziej znaną i precyzyjną metodą obróbki metali. Usługi z tego zakresu przeprowadzamy na nowoczesnej i niezawodnej wycinarce laserowej TruLaser 3030, przystosowanej do cięcia zarówno cienkich, jak i grubych blach.

Gięcie

Korzystamy z maszyn opartych na technologii CNC, które pozwalają uzyskać efekt pracy o takich zaletach jak:

Toczenie

Nasza oferta zawiera kompleksowe wykonanie toczonych elementów metalowych według indywidualnych wymagań Klientów. Specjalizujemy się w seryjnej produkcji detali dla rożnych gałęzi przemysłu dostarczanych do Klientów w całej Europie.

Frezowanie

Frezowanie CNC zalicza się do jednego z rodzajów obróbki skrawaniem. W naszej pracy wykorzystujemy wysokowydajne zarówno centra frezerskie, jak i konwencjonalne frezarki światowej klasy producentów, dzięki czemu frezowanie CNC jest wykonywane w najnowocześniejszy sposób. Produkcja komponentów odbywa się według powierzonych nam przez Klienta wzorów lub dokumentacji technicznej.

Spawanie

Posiadamy możliwość spawania detali i konstrukcji małogabarytowych metodą MIG, MAG oraz TIG. Spawanie gazowe stosuje się przy wszystkich rodzajach stali i metali nieżelaznych. Świadczymy usługi spawania dla małych przedsiębiorstw oraz dużych firm z różnych gałęzi przemysłu.

Usługi ślusarskie

Malarnia proszkowa

Posiadamy własną malarnię proszkową oraz możliwość malowania “na mokro”. Maksymalne gabaryty malowanych elementów: wys. 1700 mm, szer. 1700 mm, dł. 3500 mm.

cynkowanie galwaniczne

Oferujemy usługi w zakresie cynkowania drobnic o wymiarze większym niż 3 mm oraz zawieszkowe elementów o wymiarach do 900 mm x 600 mm x 500 mm z chromianowaniem na kolor czarny, jasnoniebieski i żółty.

dział jakości

Dysponujemy działem Kontroli Jakości wyposażonym w profesjonalny sprzęt pomiarowy, taki jak spektrometr i wysokościomierz. Na życzenie Klienta wykonujemy pomiary partii próbnych oraz wystawiamy raporty pomiarowe gotowych serii. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008 TÜV Rheinland.

Projektowanie

Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu projektowym: SOLID Works i AutoCAD. Korzystamy z dokumentacji powierzonej oraz dokumentacji tworzonej przez nas. Projektujemy i wykonujemy także przyrządy produkcyjne.