Targi BUDMA 2017

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to największe targi budowlane w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Inspiracja-Wiedza-Biznes”. Oprócz najnowszych rozwiązań z dziedziny budownictwa i architektury na wszystkich odwiedzających czekało również wiele wydarzeń i spotkań.

Podczas 26-tej edycji targów BUDMA, można było oglądać ofertę ponad 1000 wystawców z kilkudziesięciu krajów. Naszej firmy też nie mogło tam zabraknąć. W czasie czterech dni, nasze stoisko odwiedziło kilkuset gości. Byli wśród nich architekci, kupcy, fachowcy i inwestorzy czyli przedstawiciele najważniejszych grup profesjonalistów, którym dedykowana była ekspozycja naszych zamków drzwiowych, bramowych oraz wkładek bębenkowych.

W tym roku zaobserwować można było znaczący wzrost liczby  zagranicznych inwestorów z Europy Wschodniej, poszukujących nowych rozwiązań i produktów, na które rośnie zapotrzebowanie na ich rynkach. Nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem co w ciągu kilku dni przełożyło się sporą liczbę zapytań. Świadczy to o tym, że rynek jest coraz bardziej ukierunkowany na rodzimych producentów  – takich jak S.I Metal.